Kovové prístrešky, terasy a zastrešenia

Kovové prístrešky sa tešia veľkej obľube, najmä svojou jednoduchosťou, tvárnosťou a cenovou dostupnosťou. Svojím charakterom ponúkajú kovové prístrešky široké možnosti využitia. Či už ako terasy, miesto pre posedenie a oddych, prestrešenie parkovacieho miesta, vytvorením odkladacieho priestoru. Uzavretím vytvoríme zimnú záhradu.

Na výrobu konštrukcií používame prevažne uzavreté oceľové profily, ktoré ošetrujeme rôznymi možnosťami povrchovej úpravy. Od striekania polyuretánových náterov, práškové farbenie až po zinkovanie. Hrúbka materiálu a masívnosť konštrukcie závisí od statickej náročnosti a vkusu zákazníka. Vďaka húževnatosti a pevnostným vlastnostiam sme schopný vyrobiť jemné elegantné konštrukcie s čistými líniami a moderným dizajnom.

Prístrešok kombinujeme s krytinami ako je bezpečnostné sklo a polykarbonát značky Lexan. Práve Lexan sa teší čoraz väčšej obľube. Ponúka široký výber hrúbok a farieb, je doplnený o hliníkové príslušenstvo. Kombináciou prvkov ocele a Lexanu získame praktické využitie s príjemným vzhľadom.

Naše realizácie

Kontakt